ST 125 Factory

 


W nowym Sherco Factory zmieniono m.in. wydech, zapłon, głowice, zawieszenIe przód, zawieszenie tył REIGER z podwójną regulacją odbicia i dobicia i hamulce,które zostały w tym roku udoskonalone.

 


cena: 28 200 PLN
 
 

Galeria zdjęć

Szczegóły techniczneDzięki ciągłemu rozwojowi modeli Sherco ST 125 250 i 300 oraz doskonaleniu skuteczności modeli ST Factory, Sherco oferuje maszynę, która może osiągnąć najwyższy poziom. W nowym Sherco Factory zmieniono m.in. wydech, zapłon, głowice, zawieszenIe przód, zawieszenie tył REIGER z podwójną regulacją odbicia i dobicia i hamulce,które zostały w tym roku udoskonalone. ST Factory to maszyna GP dla wszystkich, precyzyjna broń dostępna na otwartym rynku, która jest kwintesencją przyjemności i wydajności. Nie tylko wyborem, ale pozytywnym dowodem ... pozostaje tylko wybrać pomiędzy bardziej skocznym 250 lub bardziej wydajnym 300. Wybór należy do ciebie.

 

« POWRÓT

SHERCO - IMPORTER RAFAŁ LUBERDA

Strona główna  -   O firmie  -   Sherco  -   Motory  -   Ubrania  -   Komis  -   Dealerzy  -   Galeria  -   Linki  -   Sitmap  -   Kontakt

tagi:

Kawasaki
,
WR
,
Szkoła jazdy Nowy Targ
,
WR Nowy Targ
,
Yamaha Nowy Targ
,
trial
,
Montessa
,
Salon enduro
,
Albert cabestany Sherco Nowy Targ
,
Części do motocykli Nowy Targ

projektowanie stron www iPolska.com.pl